Lista aktualności Lista aktualności

Nadleśnictwo Lubin serdecznie zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży choinek.

Kupując choinkę z Lasów Państwowych mamy pewność, że została ona świeżo ścięta, pochodzi z legalnego źródła, pozyskana została w sposób zgodny z poszanowaniem zasad i praw środowiska. Oferujemy najkorzystniejszą cenę na rynku, ponieważ choinki pochodzą prosto od producenta. Nadleśnictwo Lubin posiada certyfikaty na sprzedawany surowiec, który dowodzi pochodzenia surowca z dobrze zarządzanych lasów prowadzących trwałą i zrównoważoną gospodarkę leśną FSC i PEFC.

 

Żywa choinka cechuje się charakterystycznym zapachem, który nadaje wyjątkowego świątecznego klimatu. Żywa choinka jest w 100% ekologiczna, będąc surowcem całkowicie odnawialnym i biodegradowalnym. Choinki hodowane są na specjalnych plantacjach lub w miejscach, w których nie może rosnąć las, np. pod liniami wysokiego napięcia. Żywe drzewka są pochłaniaczami dwutlenku węgla i producentami w procesie fotosyntezy - niezbędnego do życia tlenu. Po świętach nie zanieczyszczają środowiska, przetwarza się je na nawóz organiczny.

 

Świeżo ścięty i codziennie podlewany świerk wytrzyma w naszych domach przez 3 tygodnie nie gubiąc znacznej ilości igieł, a dzięki dużej ilości żywicy zapewni wewnątrz przyjemny leśny zapach.

 

Sprzedaż prowadzona będzie w:

 

1. Leśnictwie Koźlice ul. Spółdzielcza 18 w Lubinie,

2. Leśnictwie Orsk, ul. I Maja 3l w Rudnej,

3. Leśnictwie Sieroszowice, ul. Zawilcowa 1 w Polkowicach.

Czekamy na Państwa w dniach:

20-22 grudnia w godzinach od 7:30 do 15:00.

Materiały do pobrania